Hans Klok goochelt zich bloot

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Hans Klok
Hans Klok
Voor zijn tournee met de Chippendales heeft Hans Klok niet echt een nieuwe outfit nodig. Een pak en string met klittenband is voldoende voor de act die hij met de bekende strippers gaat doen. De uitnodiging om mee te gaan op tournee door Duitsland en Nederland kreeg Klok naar aanleiding van zijn eenmalige striptease-act samen met de Chippendales in het BNN-programma Try Before You Die.

Klok is, net als de Chippendales, razend enthousiast over de komende samenwerking: "In mijn shows zijn het de vrouwen die schaars gekleed rondhuppelen, nu ga ik zelf een poosje bijna bloot de planken op. Leuk om ook eens deel uit te maken van de 'nude entertainment' industrie."
 
Buiten de stripact met de Chippendales verzorgt de goochelaar uiteraard ook een magische act. " Daarmee ben ik de eerste illusionist die ook Chippendale is", aldus Klok. Voor zijn optreden als stripper hoeft hij gelukkig geen compleet nieuwe outfit aan te schaffen "Ik heb ergens nog wel kleding liggen met klittenband. Dat is gemakkelijk uit te trekken." In tegenstelling tot de Chippendales gaat Klok niet mee op tournee om aandacht te krijgen van vrouwen. "Ik krijg juist de kans om me te omringen met knappe mannen die zich bloot geven. Daar zeg ik geen 'nee' tegen."

Even oefenen
Voor de stripact tijdens de tournee in oktober moet de illusionist nog wel even oefenen. "Ik ben helemaal geen danser, dus die spieren moeten voor die tijd getraind worden. En natuurlijk moet ik die danspasjes allemaal weten en kunnen." Om hem daarbij te helpen schakelt Klok, behalve zijn personal trainer, ook zijn vriend James in. "Hij kan gelukkig goed uit de voeten op de dansvloer, dus die danspasjes oefen ik gezellig met hem."
 

Over naturisme

Top 20 beste naaktstranden ter wereld

Top 20 beste naaktstranden ter wereld

Het is met naaktstranden net als met smaak: er valt niet over te twisten. In 2023 is er door Pour Moi weer een nieuwe lijst samengesteld van de top-20 van wereldwijd de  'beste' naaktsranden. Verrassend genoeg zijn die niet alleen in Europa te vinden.

Lees meer

Naturisme, nudisme… bloot zijn is gewoon

Naturisme, nudisme… bloot zijn is gewoon

O help, loop je dan echt de hele dag in je blootje? Hoe gaat dat dan? Kun je dan wel met goed fatsoen naar mensen kijken? Is dat niet extra prikkelend? En is het wel hygiënisch? We schreven al meerdere artikelen over naturisme, nudisme en het gewoon zijn van het bloot zijn. Maar er zullen, vooral bij mensen die er niet (zo) bekend mee zijn, vast nog wat vragen of vooroordelen over naturisme/nudisme.

Lees meer

Petitie om bloot uit de taboesfeer te halen

Petitie om bloot uit de taboesfeer te halen

Al in 2016 is er een handtekeningenactie gestart om ‘bloot’ uit de taboesfeer te halen. Op Twitter is de actie door de AANR (American Association for Nude Recreation) nieuw leven ingeblazen. Waar gaat het om?

 

Lees meer

Language

nlenfrde